Brak orgazmu podczas seksu waginalnego

Witam ! Od roku współżyję ze swoim partnerem i mój problem polega na tym, że po prostu nic nie czuję. Będąc nastolatką masturbowałam się i osiągałam orgazmy łechtaczkowe, z kolei jak partner wchodzi nic nie czuję. Ostatnio zaczęłam ćwiczyć mięśnie kegla. Czy to pomoże mi "zacząć" czuć?

Dzień dobry!

Być może, ale nie jest to pewne. Większość kobiet przeżywa tylko orgazmy łechtaczkowe, a nie osiągają orgazmu wyłącznie na skutek penetracji pochwy. To naturalne, powszechne, zdrowie i prawidłowe. Łechtaczka jest znacznie bardziej unerwiona i wrażliwa na dotyk niż wnętrze pochwy. Jeśli osiąga Pani orgazmy poprzez pieszczoty łechtaczki - czy to w samotności, czy to przy partnerze, na skutek jego pieszczot - wszystko jest w porządku. Jednocześnie pierwszy rok regularnego współżycia to czas stosunkowo krótki i bardzo wiele erotycznych odkryć wciąż jest jeszcze przed Panią.

Pozdrawiam!