Dlaczego moja partnerka nie ma orgazmu podczas stosunku?

Witam dlaczego moja partnerka nie może dostać orgazmu podczas stosunku wspólnego ale gdy jej robię palcem po łechtace i po wargach sromowych to w mgnieniu oka dostaje tak obfity orgazm ze to nie możliwe,czy to ma jakiś wpływ na długość penisa czy sposób pieszczenia i gry wstępnej .Proszę o pomoc w tej sprawie .Dziękuję

Dzień dobry!

Większość kobiet przeżywa właśnie tzw. orgazmy łechtaczkowe, ponieważ łechtaczka jest narządem najbardziej unerwionym - wrażliwym na dotyk - i jej jedyną funkcją jest przyjemność seksualna. Wnętrze pochwy nie jest u większości kobiet tak podatne na pieszczoty, stąd większość pań nie osiąga tzw. orgazmów pochwowych, wyłącznie na skutek penetracji pochwy.

Pozdrawiam!

Jest to fizjologia. Proponuję traktować cału okres bliskości seksualnej jako "stosunek wspólny", a nie tylko okres pobytu penisa w pochwie...
Na Portalu jest dużo informacji na ten temat, zachęcam do lektury.
Pozdrawiam. JW, Poznań.