Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle i brak odczuwania przyjemności podczas seksu

razem z moim chłopakiem jesteśmy dla siebie pierwszymi seksualnymi partnerami. jakiś czas temu mieliśmy swój pierwszy raz nie sprawiał mi on przyjemności a w niektórych momentach sprawiał duży ból co tak jak słyszałam jest całkowicie normalne ale zrobiliśmy to ponownie chyba już z 5 razy a ja nadal nie odczuwam przyjemności ze stosunku a wręcz przeciwnie w niektórych momentach nadal odczuwam ból. może powinnam dodać ze wcześniej robiliśmy to oralnie i jego palce we mnie sprawiały mi przyjemność
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Czy wszystkie kobiety mogą być poddawane HTZ?

Proponuję kilkutygodniową przerwę w kontaktach waginalnych, jeśli potem znów pojawi się bolesność, to pozostaje wizyta u lekarza, najlepiej ginekologa-seksuologa.
W Bydgoszczy to dr Fronczek, w Poznaniu dr E.Kucz i dr G.Jarząbek.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy