Brak odczuwania przyjemności podczas wytrysku

Witam! Dręczy mnie dość przykra dolegliwość - podczas wytrysku nigdy nie odczuwam przyjemności lub jest ona totalnie znikoma, a sama ejakulacja następuje niezwykle szybko. Bardzo mnie to martwi, szczególnie ze względu na młody wiek. Postanowiłem poszukać porady w internecie i na podstawie objawów wywnioskowałem, że cierpię na oziębłość seksualną. Niestety, nie wiem, jaki czynnik mógłby ją wywołać. Do kogo powinienem się zwrócić?

Witaj!
Proszę udać się do psychologa-seksuologa lub lekarza seksuologa w swojej okolicy, ponieważ podłoże pańskiej dolegliwości może mieć charakter złożony a na forum nie ma możliwości ani pytania ani wnioskowania . Byłoby to dla pana niekomfortowe. Pozdrawiam