Brak odczuwania przyjemności podczas orgazmu

Witam. Mam 23 lata. Nigdy nie mialam problemow z orgazmem odczuwalam zarowno pochwowy jak i lechtaczkowy podczas seksu i podczas masturbacji. Od jakiegos roku zaczelam miec problemy. Otoz problem tkwi w tym ze niby wszystko jak kiedys,podniecenie wzrasta i dochodzi do skurczow ktore towarzysza orgazmowy ale nic totalnie nie czuje ,zadnej fizycznej rozkoszy tylko te skurcze i tyle. I koniec. Identyczne skorcze jak podczas orgazmu mialam kiedys tylko bez przyjemnosci. Moze raz na 10razy sie uda z.

Jest też Poradnia w ramach NFZ, w uznanym Instytucie Ginekologii na Polnej - niepłatna. Dyrektorem jest Pani dr Grażyna Jarząbek-Bielecka, są tam niestety zazwyczaj wielomiesięczne terminy...
Pozdrawiam. JW, blog.seksuologia.com