Brak orgazmu podczas stosunku z partnerem

Mam 21 od 3 lat wspolzyje. Mialam dwoch partnerow. Z obecnym patnerm srednio odbywam stosunek co 2 tygodnie. Ale z zadnym nie szczytowalam. Od pewnego czasu sama zaczelam sie ananizowac ale to tez nie dalo mi zadnej przyjemnosci. Czuje ten stan, ta naplywajaca rozkosz ale tak jak to sie szybko pojawilo tak szybko opada.. I nie wiem czym jest to spowodowane dlaczego tak sie dzieje.. Chociaz raz chcialam bym szcztowac i zobaczyc jaka to jest na prawde rozkosz..

Zalecam konsultację z seksuologiem. Prawdopodobnie blokada jest natury emocjonalnej, ale dla pewności proszę się skonsultować.