Brak orgazmu i przyjemności seksualnej

Mam 20 lat i jestem kobietą. Mam problem z osiąganiem orgazmu, czy też jakiejkolwiek przyjemności seksualnej. Nigdy nie miałam orgazmu. Jestem w szczęśliwym związku i seks nie sprawia mi przyjemnosci. Czuje podniecenie, podoba mi się i wiem że tego bardzo chce - ale nic nie czuje. Tak samo z seksem oralnym, NIE CZUJE NIC.Masturbacja też nigdy nie sprawiła mi przyjemności. Nawet sama nie potrafię doprowadzić się do TEGO stanu. Jestem załamana. Co jest ze mna nie tak? Co moze mi pomóc? Pomocy..

Dzień dobry.

Warto byłoby skorzystać z konsultacji seksuologicznej, dzięki której mogłaby Pani odnaleźć rzeczywiste źródło opisanego w poście problemu.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Proszę osobiście skonsultować się z seksuologiem. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!