Brak przyjemności seksualnej u 24-latki

Witam mój problem jest nie fajny. Nie czuje żadnej przyjemnośći seksu a mam 24 lat od 17 roku zycia spułrzyje z narzyczonym i tak jest do tej pory dla czego proszę mi pomuc z poważaniem Magdalena .M

Dzień dobry!

Niestety, nie podaje Pani żadnych dodatkowych informacji, na podstawie których można byłoby domyślać się możliwych przyczyn trudności. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Zachęcam też do lektury licznych artykułów dot. braku przyjemności z seksu - między innymi na tym portalu.

Pozdrawiam!