Ból w pochwie podczas stosunku i brak przyjemności

Witam, czym może być spowodowany ból w pochwie podczas stosunku tzn. jak chłopak we mnie wchodzi i później też? Nie odczuwam przyjemności (on tak) z seksu nawet po zmianie pozycji. Żele nawilżające i dłuższa gra wstępna też nie pomagają. Wiem, że z natury jestem ciasna. Co można z tym zrobić?

Dzień dobry!

Czy jest Pani podniecona przed i w trakcie zbliżenia?
Czy odczuwa Pani pożądanie, ochotę na zbliżenie?

Prawdopodobnie udzielenie trafnej odpowiedzi i pełnowartościowej pomocy przekracza możliwości kontaktu internetowego. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!