Osłabienie wzwodu podczas stosunku

Witam, mam pytanie. Mam problemy z uprawianiem seksu, tzn. gdy dochodzi do zbliżenia mój penis osiąga erekcję, ale w chwili penetracji mój penis opada, nie mogę go "włożyć". Czym to może być spowodowane?

Dzień dobry!

Mogą być to np. przyczyny somatyczne (w stanie zdrowia fizycznego), psychologiczne-emocjonalne czy nawyki masturbacyjne. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!