Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 5 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co stosować na problemy z erekcją?

Mój problem polega na tym że gdy dochodzi do zbliżenia mam normalny wzwód po chwili wszystko się psuje penis nadal jest we wzwodzie ale w "połowicznym" . Czy stosować jakieś witamin suplementy ? Co z tym zrobić?
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień dobry!

Stosowanie suplementów jest bezzasadne.
Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych, aby zrozumieć przyczyny, mechanizm zaburzeń erekcji. Wtedy możliwe jest zaplanowanie właściwych sposobów działania - np. leczenia farmakologicznego, psychoterapii, konkretnych zmian w stylu życiu, relacji z partnerką itp.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

Proponuję udać się osobiście na wizytę do lekarza seksuologa, który będzie miał możliwość zebrania odpowiedniego wywiadu seksuologicznego i zlecenie badań laboratoryjnych, które umożliwią rozpoznanie przyczyn zaburzeń, które u pana występują.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy