Jaki jest powód zaniku erekcji u partnera?

Witam,oboje z partnerem mamy problem-od paru miesięcy mój mężczyzna ma duże problemy z erekcją i niestety z niskim poziomem libido. Wiem,że mnie nie zdradza i wiem,że jestem dla niego atrakcyjna. Zaspakajamy się w inny sposób,ale jednak brakuje mi tego "właściwego" zbliżenia. Problem tkwi w tym,że nawet jak jest bardzo podniecony to po chwili znika erekcja. Zastanawiamy się nad tabletkami,które poprawiłyby jakość erekcji i poziom libido,jakie byłyby w miarę dobre,bez recepty i niezbyt drogie?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień dobry!

Pierwszym krokiem jest właściwe rozpoznanie przyczyn zaburzeń. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Drugim krokiem jest dostosowanie leczenia - np. farmakologicznego.
Stosowanie suplementów diety dostępnych bez recepty jest bezzasadne.

Pozdrawiam!

0

A dlaczego rozwiązywać problem bez konsultacji osobistej u lekarza urologa albo seksuologa? Przede wszystkim trzeba tu przeprowadzić dokładną diagnostykę, być może zlecić dodatkowe badania laboratoryjne. Na wizycie lekarskiej jest także możliwość uzyskania recepty o ile nie ma do tego przeciwwskazań medycznych.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty