Dlaczego narzeczony stracił ochotę na seks?

Witam mam na imie Sonia ale tu nie chodzi o mnie a raczej o mojego narzeczonego, mamy taki problem ze on ma 35 lat i przez ostanie trzy miesiace on stracil ochote na sex. Uwazam ze obnizylo mu sie libido i testosteron moje pytanie jest takie ktore tabletki by mu je powróciło nie chodzi mi o tabletki wsensie na potencje a raczej takie ktore mu uzupelnia te braki.

Dzień dobry!

Pierwszym krokiem musi być rozpoznanie przyczyn takich zmian. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa z Pani partnerem, zebranie większej ilości informacji dot. historii jego życia, stanu zdrowia itp. oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.
Dopiero na podstawie takich wyników można dopasować ewentualne leczenie, np. farmakologiczne.
Stosowanie suplementów diety dostępnych bez recepty jest bezzasadne.

Pozdrawiam!