Niechęć narzeczonego do seksu

MAm problem z narzeczonym. na pcozatku naszego zwiazku kochalismy się nawet kilka razy dziennie, teraz on wciaz nie ma ochoty na seks, mówi ze jest zajety oglądaniem telewizji, a kiedy już dochodzi do czegoś zanim ja cokolwiek poczuje, u niego jest już po wszytskim, kiedy ja inicjuje kolejny raz to slyszę " przeciez juz sie kochalismy, ja nie jestem jak królik". OStatnio wciaż sie denerwuje myślę że to równiez poprzez niespokojenie potrzeb seksualnych.

Dzień dobry.

Z Pani opisu można wnioskować, że partner cierpi na przedwczesny wytrysk i z tego właśnie powodu unika seksu. Skoro na początku znajomości nie było żadnych problemów, można wnioskować, że w związku pojawiło się coś, co wytrysk ten zakłóciło. Wydaje się też, że niecierpliwie domagając się seksu, niespecjalnie pomaga w rozwiązaniu problemu, który przecież uderza bezpośrednio w męskie ego partnera.
Rozwiązaniem byłaby konsultacja seksuologiczna, podczas której moglibyście wspólnie poszukać źródła opisanej sytuacji. Wspólne udanie się do specjalisty będzie sygnałem, że uważa Pani, że problem nie dotyczy jednej strony i że nie oskarża Pani partnera za jego niemoc. Warto byłoby też najpierw spokojnie porozmawiać, unikając wymówek, a nawiązując raczej do przeszłości, która, jak rozumiem, była dla was obojga satysfakcjonująca.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa z obojgiem Państwa, poznanie przez terapeutę obydwu stanowisk i próba poszukiwania kompromisu, jeśli dominującym problemem okażą się np. różnice w poziomie libido lub trudności z porozumiewaniem się w sferze seksualnej.
Jeśli istotnym problemem okaże się np. wytrysk przedwczesny, możliwe jest także leczenie farmakologiczne.

Proszę zgłosić się do seksuologa w swojej okolicy.

Pozdrawiam!