Problem z przedwczesnym wytryskiem i spadek libido u narzeczonego

Mój narzeczony(23 lata) ma problemy z przedwczesnym wytryskiem.Chwilę po włożeniu członka następuje wytrysk.Trwa to już ponad rok.Ten problem sprawia że tracę ochotę na jakiekolwiek zbliżenia gdyż nie czerpię żadnej przyjemności z penetracji.Dodatkowym problemem jest spadek libido narzeczonego.Ma on ochotę na stosunek raz w miesiącu,zazwyczaj po wypiciu sporej ilości alkoholu. Co może być przyczyną tych problemów ?

Dzień dobry!

Często jedna dysfunkcja seksualna (np. wytrysk przedwczesny) powoduje stres, frustracje i pociąga za sobą kolejne - np. strach przed seksem, unikanie, spadek libido itp. Chęć na seks po alkoholu może świadczyć o tym, że narzeczony przeżywa silny stres, lęk i jego emocjonalne blokady puszczają tylko pod wpływem rozluźniającego alkoholu. To ryzykowny nawyk. Sytuacja trwa na tyle długo i pogłębia się, że właściwym dla Państwa rozwiązaniem jest wizyta u seksuologa. Wytrysk przedwczesny leczy się głównie farmakologicznie (lekarz seksuolog). Sferą emocji, stresu, lęku partner (lub wspólnie) możecie zająć się pod opieką psychologa seksuologa.

Pozdrawiam!

Witaj !

przedstawiła pani właściwie dwa problemy które jednak obecnie łącza się ze sobą przedwczesny wytrysk i spadek libido do tego dochodzi alkohol, który niestety nie jest sprzymierzeńcem w tych problemach . Proszę porozmawiać z narzeczonym o wizycie u seksuologa ponieważ na forum nie ma możliwości pomocy - konieczna jest wizyta osobiście w gabinecie. Zwlekanie może tylko pogłębić problem.
Pozdrawiam