Problem z przedwczesnym wytryskiem i szybkim podniecaniem się

Witam mam problem z przedwczesnym wytryskiem, poprzez masturbacje mam nawyk szybkiego sie zaspokajania ,i bardzo szybko sie podniecam

Dzień dobry!

Wytrysk przedwczesny najczęściej leczy się w połączeniu kilku metod - farmakologicznej (leki), psychoterapii oraz metod treningowych, pracy nad zmianą nawyków. Proszę zgłosić się do seksuologa w swojej okolicy.

Pozdrawiam!