Problem ze wczesnym wytryskiem u 28-latka

Witam serdecznie , mam taki problem ze dostaje bardzo szybko wytrysk podczas stosunku, proszę o pomoc

Radzę udać się na konsultację seksuologiczną.

Pozdrawiam!

Dzień dobry!

Pytanie jest bardzo ogólne, a postawienie diagnozy tzw. wytrysku przedwczesnego wymaga więcej informacji. Proszę wybrać się do seksuologa. Leczenie zazwyczaj opiera się o farmakologię i/ lub psychoterapię i/ lub metody treningowe.

Pozdrawiam!

Witaj !
To ,że uważa pan że dostaje pan za szybko wytrysk jest nie wystarczająca informacją, a waga problemu jest duża, aby potraktować pana poważnie trzeba osobistej wizyty u specjalisty. Dlatego proszę zgłosić się osobiście do seksuologa w swojej okolicy. Pozdrawiam