Częste uprawianie seksu a szybkie osiąganie orgazmu

Witam mam 23 lata i ogromny problem.Zaczolem ostatnio dosyc czesto uprawiac seks problem polega na tym ze bardzo szybko sie podniecam i potrafie '' skonczyc'' nawet przy zwyklym pocalunku.Jestem tym bardzo zaklopotany poniewaz nie moge dac swojemu partnerowi zadnej przyjemnosci.Jak mam sobie z tym poradzic.Prosze o pomoc

Dzień dobry!

Wytrysk przedwczesny jest problemem dużej grupy mężczyzn. Zazwyczaj leczenie opiera się o farmakologię (leki), psychoterapię oraz metody treningowe nauki lepszej znajomości reakcji swojego ciała i zwiększania kontroli nad momentem wytrysku.
Proszę zgłosić się do seksuologa.

Pozdrawiam!