Szybkie osiągnięcie wytrysku podczas stosunku z partnerką

Witam,razem z partnerką w łóżku przed seksem mamy grę wstępną,potem dochodzi do zbliżenia,wchodzę swoim penisem w jej pochwę,chwile się kochamy i szybko dochodzę do orgazmu,wytrysku czy państwo możecie mi jakoś pomóc?.Bądz jakieś wskazówki?.

Dzień dobry!

Nie wspomina Pan, jaki mniej czas trwania stosunku określa Pan jako "szybko". Generalnie jednak wytrysk przedwczesny leczy się farmakologicznie, psychoterapeutycznie, a niekiedy także z wykorzystaniem metod treningowych lub terapii partnerskiej. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa w swojej okolicy.

Pozdrawiam!