Jak wydłużyć stosunek seksualny u 27-latka?

W jaki sposób mogę przedłużyć stosunek seksualny. Mój stosunek seksualny wygląda gra wstępna po czym zaczynam penetrować pochwę swojej partnerki i po około 20 ruchach czuję że zaczynam szczytować przy czym moja partnerka nie w jaki sposób mogę sprawić żeby stosunek był dłuższy, i z czego może wynikać takie szczytowanie. Co możecie mi poradzić, u urologa byłem wczesniej miałem problemy z erekcją teraz jej nie mam ale pojawił krótki stosunek.

Dzień dobry!

Wytrysk przedwczesny zazwyczaj leczy się farmakologicznie lub psychoterapeutycznie (także z metodami treningowymi). Dobrą dla Pana drogę pracy nad zmianą sytuacji można ustalić po dłuższej osobistej rozmowie, zebraniu większej ilości informacji oraz przeprowadzeniu badań diagnostycznych.

Proszę zgłosić się do seksuologa.

Pozdrawiam!

Witam, Propozycje:
1/proszę przedłużyć grę wstępną,
2/sprawdzić poziom podniecenia partnerki zanim zacznie Pan penetrację, jeżeli jest dosyć niski znaleźć sposoby na znaczny wzrost w tym względzie
3/po kilku ruchach frykcyjnych wyjąć członek z pochwy i ostudzić podniecenie, zająć się partnerką i ponownie zacząć penetrację, powtarzać kilka razy aż ona prawie zacznie szczytować.
Jeżeli nie pomoże, skonsultować się z seksuologiem.Pzodrawiam