Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 4 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy jeśli kobieta się szybko pobudza seksualnie, ma wysokie libido i szczytuje podczas masturbacji w ciągu kilku minut, to tak samo będzie podczas stosunku?

Dzień dobry, Mam kilka pytań. 1. Czy jeśli kobieta się szybko pobudza seksualnie, ma wysokie libido i szczytuje podczas masturbacji w ciągu kilku minut, to tak samo będzie podczas stosunku? 2. Czy taka kobieta najprawdopodobniej po prostu będzie miała łatwość orgazmu w czasie stosunków, bo ma bardzo dużą wrażliwość na bodźce seksualne? 3. Czy mieści się w normie to, że kobieta potrzebuje kilka, kilkanaście minut gry wstępnej i już jest gotowa- obfita lubrykacja. Długa gra wstępna kończyłaby się po prostu orgazmem. Niewielki dotyk w okolicach intymnych wywołuje silne podniecenie. Obawiam się szczytowania szybciej niż mężczyzna. 4. Czy może być tak, że taka reaktywność utrudni współżycie?
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Jak wywołać orgazm?

Nie znajduję w Pani poście niczego, co budziłoby obawy co do udanego współżycia w parze.
Należy tylko życzyć, żeby przyszły partner nie miał większych problemów emocjonalnych oraz zakłóceń seksualnych.
Pozdrawiam. JW, Poznań. blog seksuologia.com

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy