Jak osiągnąć orgazm podczas stosunku?

Witam, chciałabym się dowiedzieć jak osiągnąć orgazm podczas stosunku? Kocham się ze swoim partnerem wielokrotnie, niestety nie dostaję orgazmu. Od czego to zależy?

Aleksander Ropielewski

Nie ma jednej skutecznej metody. Ważne aby komunikowała Pani partnerowi SWOJE potrzeby. Dla kobiet znacznie większe znaczenie mają bodźce niezwiązane bezpośrednio z aktem seksualnym. Miła atmosfera, specjalna sceneria. Poza tym kluczem jest często zaniedbywana przez partnerów gra wstępna. Warto aby sama Pani poznała swoje ciało i wiedziała co Panią podnieca i jakie są Pani szczególnie wrażliwe miejsca, a potem zachęciła partnera aby to wykorzystał. Przede wszystkim jednak szczera komunikacja i otwartość na swoje potrzeby.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski