Szybkie osiągnięcie orgazmu

Czy to normalne, że szybko osiągam orgazm podczas masturbacji mimo, że jestem kobietą? Boję się że gdy rozpocznę współżycie będzie tak samo.

Dzień dobry!

Współżycie z partnerem jest inne niż masturbacja w samotności - inne są emocje, atmosfera, reakcje ciała itp. Może być tak, że kiedy rozpocznie Pani współżycie, okaże się, że pieszczoty, rodzaj dotyku partnera jest tak bardzo inny od Pani nawyków masturbacyjnych, że osiągnięcie orgazmu przy nim będzie dużo trudniejsze, będzie wymagało czasu, cierpliwości, nauki, stopniowego oswajania się. Może być jednak również tak, że jest Pani kobietą, która generalnie stosunkowo łatwo osiąga orgazm i prze partnerów może być to traktowane jedynie jako Pani zaleta. Osiągnięcie orgazmu już na samym początku stosunku nie wyklucza jego kontynuowania.

Pozdrawiam!

Normalne i pozytywne. Nie będzie to problemem, jeśli po szybkim szczytowaniu będzie Pani nadal zainteresowana w miłosnej interakcji z partnerem w czasie konkretnego "bliskiego spotkania".
Pozdrawiam. JW, Poznań.