Problem z osiągnięciem orgazmu podczas stosunku z partnerką

Witam. Mam 18 lat i jestem lesbijką. Z obecną partnerką jestem 9 miesięcy, a w przeszłości miałam jeszcze 3 kobiety. Mój problem polega na tym, że nie mogę osiągnąć orgazmu. Z żadną partnerką nie udało mi się tego osiągnąć, po mimo zaangażowania i tego, że byłam pozytywnie nastawiona i rozluźniona i bardzo tego chciałam. Za każdym razem robię się bardzo mokra, ale gdy partnerka próbuje mnie doprowadzić do orgazmu to czuję jedynie lekkie podniecenie. :(

Dzień dobry!

Trudność w osiągnięciu orgazmu dotyczy większości dziewcząt i kobiet w młodym wieku i/ lub rozpoczynających dopiero życie seksualne. Zazwyczaj potrzebny jest po prostu czas, cierpliwość i doświadczenie, dłuższy czas związku, zawiązanie głębszej relacji, coraz lepsze poznawanie wzajemnych potrzeb. Istotne, czy osiąga Pani orgazm podczas masturbacji? Czego potrzebuje Pani do osiągnięcia orgazmu? Czy zauważa Pani jakąkolwiek zmianę w satysfakcji ze współżycia między tym, co dziś, a jak było 9 miesięcy temu? Czy partnerka i Wasze życie erotyczne jest dla Pani atrakcyjne?

Pozdrawiam!

Nie pisze Pani, czy jest w stanie sama doprowadzić się do szczytowania...
Problem satysfakcji seksualnej jest zniuansowany, zależy od wielu czynników.
Proponuję odwiedzić Poradnię "Julia", pracuje tam doświadczona lekarka seksuolog. W Katowicach.
A we Wrocławiu psycholog seksuolog dr Szczerba lub ginekolog seksuolog dr R.Smoliński.
Pozdrawiam. JW, Poznań.