Co zrobić w przypadku trudności z osiągnięciem orgazmu?

Witam jestem kobietą lat 36. Mam problemy brak orgazmu . Jest mi z tym bardzo ciężko bo mam partnera który stara się bym go osiągnęła. A ja czuje się jak lód...pomocy co robić bym mogła mieć satysfakcję z kochania się z nim

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji, dot. m.in. tego, jak przebiegało Pani dotychczasowe życie seksualne, związki, obecna relacja z partnerem, przekonania i zwyczaje seksualne, stan zdrowia itp.
Warto skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam!