Problemy z osiągnięciem orgazmu podczas pettingu

witam, od niecałego roku uprawiam peeting z moim partnerem, niestety nie mogę osiągnąć orgazmu nawet w ten sposób. gdy się masturbuję sztytuję z łatwością. nie rozumiem czemu mój partner nie doprowadza mnie do takiego stanu wykonując podobne ruchy. nie robimy tego regularnie i często. jak mogę temu zaradzić? czy zaprzestanie masturbacji pomoże? bardzo prosiłabym o odpowiedź ponieważ nigdzie nie znalazłam zadowalających mnie odpowiedzi

Dzień dobry!

Być może jest to kwestia stresu i blokad (na poziomie świadomym lub nieświadomym) wobec kontaktu z partnerem? Być może nawyków masturbacyjnych i zbyt konkretnych, utrwalonych sposobów samodzielnej masturbacji? Być może niesprzyjających warunków i okoliczności kontaktów z partnerem? Być może zbyt rzadkich i nieregularnych kontaktów seksualnych? Być może sposób pieszczot partnera z jakiegoś powodu nie jest dla Pani atrakcyjny? Być może ma to związek z pozaseksualną relacją z partnerem?

Możliwości jest wiele. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji i spokojna, cierpliwa refleksja.

Pozdrawiam!