Masturbacja a problemy z erekcją

czy częsta masturbacja moze prowadzić do problemów z erekcją z partnerką, od 5 lat często się masturbowałem, nieraz po 6 razy dziennie przy filmach erotycznych i teraz podczas pieszczot i próby stosunku, nie mam wzwodu przy partnerce, przy masturbacji na dodatek teraz musze się stymulować aby doprowadzić do wzwodu, czy to przez masturbacje? co mam teraz zrobić?
MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień dobry!

Potencjalnie może to być wynikiem utrwalonych nawyków masturbacyjnych lub uzależnienia. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji.

Pozdrawiam!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty