Zaburzenia erekcji po masturbacji

Witam. Mam 31 lat, przez 8 lat nie uprawiałem seksu lecz masturbowałem się prawie codziennie.Niedawno poznałem wspaniałą dziewczynę w której jestem zakochany ze wzajemnością. Gdy się przytulamy lub całujemy mam wzwód, lecz wzwód znika gdy ona dotyka mego członka. Gdy się masturbuje oglądając porno, nie mam problemu ze wzwodem ani wytryskiem. Problem pojawia się w sytuacji gdy trzeba działać na żywo. Mam zamiar brać tabletkiTest Freak na zwiększenie testosteronu oraz libido. Proszę o pomoc.

Dzień dobry!

Stosowanie suplementów diety dostępnych bez recepty jest bezzasadne i nieskuteczne. Substancje czynne, które istotnie wpływają na sprawność erekcyjną mogą zawierać wyłącznie leki przepisywane przez lekarza na receptę.

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych, aby odkryć przyczyny zaburzeń erekcji. Jeśli trudność pojawia się tylko podczas kontaktów z partnerką, a podczas masturbacji wzwód jest prawidłowy - proszę zgłosić się do psychologa seksuologa.

Pozdrawiam!

Trudno liczyć na poprawę sprawności seksualnej po zażywaniu planowanego przez Pana "suplementu".
Proponuję ograniczyć znacznie autoerotyzm (masturbację, porno), jeśli ma Pan kochaną partnerką, to
już nie czas na niedojrzałe, zastępcze formy seksu...
Dlaczego chce Pan podwyższać testosteron, czy ma Pan jego niedobór potwierdzony laboratoryjnie?
Jeśli objaw zanikania wzwodu przy partnerce nie wykaże się tendencją do ustępowania, to pozostaje konsultacja lekarza seksuologa, rokowanie jest korzystne.
Samoleczeniem można się skrzywdzić.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl, Poznań.