Codzienna masturbacja i problemy z osiągnięciem pełnego wzwodu podczas stosunku

Mam 23 lata masturbuje się od 17 raku życia jednak przez ostanie 2 lata masturbowałem się przyjemniej raz dennie Mam problem przy sexie z pełen wzwód penisa a czasami jego brak. Moje pytanie brzmi jak zaprzestanie maturacji to wróci wszystko do normy ? Proszę o pomoc !!

Nie jest prawidłowym zjawisko intensywnej masturbacji, jeśli jest się aktywnym seksualnie z partnerką, gdzie, jak Pan pisze, jest różnie z erekcją, a bywa nawet jej brak.
Zaburzenia erekcji powinny być zdiagnozowane, masturbacja jako przyczyna, to tylko Pana hipoteza, wymaga to weryfikacji, bo obowiązuje nas medycyna faktów, nie przypuszczeń.
Proponuję konsultację u lekarza seksuologa.
W Katowicach jest doświadczona seksuolog w Poradni Julia.
Na Pana miejscu zgłosiłbym się do tego Gabinetu.
Przestrzegam przed próbami samoleczenia, reklamowane w Sieci i TV preparaty "suplementy" rzadko są efektywne w rzeczywistych problemach medycyny seksualnej.
Pozdrawiam. JW, seksuolog.org.pl