Problem z osiągnięciem orgazmu podczas zabaw z partnerką

Witam. Mam problem z osiąganiem orgazmów podczas "zabaw" z partnerką. Nie mam przy tym żadnych zaburzeń erekcji bądź innych problemów. Przy samodzielnej masturbacji nie mam problemów żeby osiągnąć orgazm. I teraz pytanie czy jest to kwestia zbyt częstej masturbacji i zbyt mocne "przyzwyczajenie" się do tego (średnio raz na dwa dni). Czy jakaś inna przyczyna, która siedzi w psychice? Nawet przy partnerce jeśli zacznę samodzielnie się stymulować nie ma problemu. Jakkolwiek inaczej się nie udaje.

Dzień dobry
To wszystko co pan opisał sugeruje zaburzenia związane z odczuwaniem orgazmu na tle psychicznym i dlatego proszę udać się po dokładne rozpoznanie do seksuologa osobiście. Na forum niestety nie można tego zrobić. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Może być to równocześnie kwestia nawyków masturbacyjnych oraz psychicznego, emocjonalnego nastawienie do siebie samego, partnerki, związku, seksualności itp.

Pozdrawiam!