Jak mogę osiągnąć orgazm?

Witam. Jestem 19-letnią dziewczyną i nigdy w życiu nie miałam orgazmu. Nie wiem co jest tego przyczyną, przy partnerach podczas stosunku czułam podniecenie, nawet spore, jednak nigdy nie doszło do takiego momentu, by ono eksplodowało. Nieraz podniecenie mijało po chwili, po prostu wyparowało, a czasami podczas dużej przyjemności pojawiał się dyskomfort fizyczny, ból w podbrzuszu, a potem płacz. Niepokoi mnie on, bo nie wiem jaka jest jego przyczyna. Masturbacja nie sprawia mi przyjemności, jedynie stymulacja sutków, lecz nie umiem osiągnąć orgazmu. Co robić?

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji. Warto skonsultować się z seksuologiem i/ lub psychologiem.

Pozdrawiam!