Problemy z osiągnięciem orgazmu podczas stosunku z partnerką pomimo prawidłowej erekcji

Podczas współżycia z partnerką około, co drugi raz dostaje orgazmu, mimo że za każdym razem się staram a kontakt seksualny jest dość długi i intensywny(erekcje można powiedzieć że mam na zawołanie). Czym jest to spowodowane? Jak to zwalczyć/wyleczyć? Niestety ta sytuacja mnie dość frustruje, dlatego proszę o pomoc.

Dzień dobry!

Tzw. wytrysk opóźniony/ brak orgazmu męskiego może zdarzać się sporadycznie - podobnie jak kobieta nie musi/ nie ma obowiązku/ nie może mieć orgazmu podczas każdego stosunku.
Rozumiem jednak, że sytuacja powtarza się regularnie i jest dla Pana frustrująca.

Przyczyną może być np. zbyt częsty seks, nawyki masturbacyjne, używki. Niekiedy przyczyny medyczne: zaburzenia hormonalne, neurologiczne, urologiczne. Często czynniki psychologiczne: zadaniowe podejście do seksu, nadmierne oczekiwania wobec siebie, stany lękowe, depresyjne. Często: specyficzne preferencje seksualne i niepełne zadowolenie ze współżycia, które nie pozwala osiągnąć dostatecznego stopnia podniecenia.

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji. Proszę zgłosić się do seksuologa.

Pozdrawiam!