Problem z osiągnięciem orgazmu podczas stosunku u 28-latki

Mam problem z osiagnieciem orgazmu podczas stosunku troche mnie to dziwi poniewaz nie mam zadnych problemow z osiagnieciem go podczas masturbacji. Zastanawian sie czy poprostu nie wyrobilam sobie okreslonych nawykow dzieki ktorym mam ograzm a niestety moj partner nie bylby w stanie zrobic. Jak mam zmienic te nawyki czy rezygnacja z masturbacji to dobry poczatek ? Jakie sa kolejne kroki ?

Proszę jednak nie oczekiwać internetowego podawania "kolejnych kroków"...
Problemy z orgazmem to zadania dla gabinetów seksuologicznych.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Dzień dobry.

Podała Pani zbyt mało informacji, by próbować konstruować względnie trafne hipotezy.
Skoro jednak podczas masturbacji jest Pani w stanie osiągnąć orgazm, warto przyjrzeć się jakości współżycia z partnerem i tam szukać głównej przyczyny, których może być bardzo wiele. Począwszy od braku zadowolenia w samym związku, poprzez brak umiejętności i doświadczenia partnera, czy różne temperamenty i potrzeby seksualne. Być może też uwarunkowała się Pani na stymulację masturbacyjną i w tej chwili tylko ona jest satysfakcjonująca.
Można spróbować włączyć praktyki masturbacyjne do wspólnego seksu, można uczyć partnera takiego pobudzania, które będzie dla Pani najbardziej satysfakcjonujące, można wreszcie spróbować konsultacji u seksuologa, który, poznawszy wszystkie objawy, będzie mógł udzielić Pani i partnerowi pomocy.
Pozdrawiam.