Problem z osiągnięciem orgazmu podczas stosunku lub pieszczot

Wcześniej,gdy uprawialiśmy z mężem seks,co prawda nie miałam orgazmu podczas samego stosunku,ale od pieszczot tak.Teraz nie mam wcale.Dlaczego tak się stało?Co mogę zrobić,by znów było jak dawniej?

Witam, być może potrzebuje Pani urozmaicenia, zmiany rodzaju stymulacji, czegoś innego niż dotychczas? zachęcam do eksperymentowania i wspólnych poszukiwań, a przede wszystkim aktywności w sytuacji intymnej.Pozdrawiam

Dzień dobry!

Byłoby bardzo trudne szukać odpowiedzi na Pani pytanie, bez większej ilości informacji dot. m.in. Pani oraz Państwa wspólnej historii dotychczasowego życia seksualnego, wzajemnych relacji małżeńskich, stanu zdrowia itp. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa.

Pozdrawiam!