Problem z osiągnięciem orgazmu podczas stosunku a masturbacja

witam mam problem nie moge dojsc z kobieta podczas stosunku a masturbowalem sie caly czas nawet jak nie mialem kobiety czy to ma powazny skutek w dostaniu orgazmu podczas stosunku jak na to poradzic??

Dzień dobry!

Utrwalone nawyki masturbacyjne mogą być przyczyną trudności w osiągnięciu orgazmu podczas stosunku. Są jednak również inne możliwe przyczyny. Konieczna byłaby dłuższa rozmowa oraz zebranie większej ilości informacji dot. Pana zdrowia, historii dojrzewania i życia seksualnego, historii związków, cech osobowości itp. Proszę zgłosić się do seksuologa.

Pozdrawiam!