Brak orgazmu po dwóch latach seksu

Od 2 lat współżyje z narzeczonym, lecz nigdy nie odniosłam z tego tytułu żadnych przyjemności tzw.nigdy nie miałam orgazmu, co wpedza w zakłopotanie mojego partnera. Czy jest coś ze mną nie tak?

Dzień dobry!

Przyczyny braku orgazmu u kobiety mogą być bardzo różne - zarówno o charakterze medycznym-somatycznym, jak i psychologicznym-emocjonalnym, w relacji z partnerem albo w związku z naturalnym tokiem rozwoju seksualnego. Aby rozpoznać te przyczyny i lepiej zrozumieć Pani/ Państwa sytuacje konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Istotne jest także rozróżnienie braku orgazmu od braku jakiejkolwiek przyjemności ze zbliżeń. Proszę skonsultować się z seksuologiem w swojej okolicy.

Pozdrawiam!