Jak pomóc partnerowi, który ma problem z osiągnięciem orgazmu?

Mój partner ma problem z osiągnięciem orgazmu. Kochamy się bardzo,nie ma tabu w łóżku, lubimy wszystkoWzajemne pieszczoty,gra wstępna,stosunek z ogromnym podnieceniem, wszystko ok,ale stosunek nie kończy się wytryskiem.On nie ma problemów z erekcją, zawsze gotów, ale nie może skończyć,czasem się udaje, ale najczęściej zbyt długo to trwa i rezygnujemy lub penis opada.Jaki jest powód, co zrobić, aby mu pomóc?Bardzo to przeżywamy,bo oboje tego pragniemy,a nic z tego nie wychodzi.Proszę o pomoc J.K

Dzień dobry.

Problem Pani partnera mógłby być powodem zazdrości części mężczyzn, bowiem większość skarży się na przedwczesny wytrysk. Możliwe, że partner Pani nie do końca realizuje jakieś własne "ukryte" pragnienia, co może mieć wpływ na ostateczne nie osiąganie spełnienia. Najprościej jednak udać się na konsultację seksuologiczną, która z pewnością pomoże odnaleźć źródło problemu.

Pozdrawiam.