Problem z osiągnięciem orgazmu u 49-latki

Witam!Przez 15 lat małżeństwa sex kojarzył mi się z przykrym doznaniem i nigdy nie osiągnęłam orgazmu.Po rozstaniu,gdy zaczęłam tęsknić za prawdziwą miłością, czasami obejrzałam filmik erotyczny i pobudziłam łechtaczkę i wtedy doznawałam wspaniałego orgazmu.Od 3 lat jestem z partnerem i mamy wspaniały sex ale ja nie mam orgazmu.Sporadycznie jak nie mogę wytrzymać zrobię to sama.On o niczym nie wie i jest mu z tym źle,chce kupić wibrator.Jak przestanę robić sama to osiągnę orgazm,czy to w głowie?

Dzień dobry!

Nie, zaprzestanie masturbacji samo w sobie nie powoduje osiągania orgazmu podczas stosunków. Zresztą, z jakiego powodu miałaby rezygnować z masturbacji?
Rozwiązanie może tkwić raczej w stopniowym uczeniu partnera takich pieszczot, jakie stosuje Pani sama i które okazują się "skuteczne".
Zachęcam także do lektury licznych książek poradnikowych dot. kobiecej seksualności i seksu w relacji.

Pozdrawiam!