Problemy z osiągnięciem orgazmu podczas stosunku z partnerem

Witam Mam 18 lat moj partner jest o 7 lat starszy Jest moim pierwszym partnerem seksualnym.Wspolzyjemy od pol roku jednak niepokoi mnie to ze do tej pory orgazm mialam tylko 2 razy łechtaczkowy w pozycji na jeźdzca on prawie zawsze dochodzi Nawet jak sie bardzo stara I proboje dluzej wytrzymac to I tak nie szczytuje. Dodam ze sama podrazniając łechtaczke jestem w stanie sie doprowadzić (moze nie jest to jakis ogromny orgazm ale jednak) czy jego penis jest w normie? (14 cm dl 10 cm obw) pomozcie

Dzień dobry!

Jest naturalne, że większość kobiet osiągania orgazmu uczy się z mijającym czasem i rosnącym doświadczeniem. Początki współżycia często wiążą się z trudnością w osiągnięciu orgazmu lub jego całkowitym brakiem. Właściwą receptą jest wtedy po prostu akceptacja takiego stanu rzeczy, radosny, otwarty stosunek do seksu, rozmowy z partnerem, stopniowe odkrywanie, urozmaicanie współżycia, lektura fachowych artykułów czy książek dot. seksualności, aby zwiększać swoją wiedzę i świadomość itp. Jest jednak duża grupa kobiet, która nigdy w życiu nie osiąga orgazmu pochwowego, a mimo to są w pełni usatysfakcjonowane swoim życiem erotycznym.

Większość kobiet łatwiej osiąga właśnie tzw. orgazm łechtaczkowy, a nie tzw. orgazm pochwowy, ponieważ to łechtaczka jest najwrażliwsza na dotyk i jej rolą jest przyjemność seksualna. Z punktu widzenia medycyny, orgazm - jako zjawisko fizjologiczne - jest jednak tylko jeden. Różne są jedynie drogi jego osiągania (pochwowa, łechtaczkowa, sutkowa, analna, wyobrażeniowa itp.) - i żadna z nich nie jest lepsza czy gorsza od innych.

Wielkość członka mężczyzny nie ma tu decydującego znaczenia.

Pozdrawiam!

Witam!
To o czym pani pisze jest naturalne, ponieważ kobiety uczą się dłużej orgazmu niż mężczyźni. Ponadto ta pozycja, o której pani napisała bardzo uwrażliwia łechtaczkę i dlatego tak pani reaguje,natomiast orgazm jest jeden, tylko miejsca pobudzenia są rożne. Ponadto penis pani partnera jest ww normie. Pozdrawiam