Dlaczego nie mogę osiągnąć orgazmu z moim partnerem?

Dlaczego nie moge osiągnąć orgazmu z moim partnerem? Jestem 18-letnia dziewczyną z moim partnerem jesteśmy juz 2 lata a ja nigdy nie doszłam podczas stosunku. Kocham mojego chłopaka jednak mnie nie podnieca.. Nie wiem w czym jest problem. Ogólnie partner mi sie podoba jest inteligentny jednak w łóżku jest fatalnie. Niekiedy nawet moja pochwa nie robi się mokra. Sama również nie umiem doprowadzić się do orgazmu pochwowego a do orgazmu łechtaczkowego umiem sie doprowadzić jedynie w wannie prysznicem. Nie wiem co jest tego powodem i liczę na pomoc. Wydaje mi się ze dziewczyna w moim wieku nie powinna mieć z tym problemów..

Dzień dobry!

Dla większości kobiet orgazm nie jest reakcją odruchową, automatyczną, a pojawia się stopniowo w procesie wyuczenia. U Pani ten proces utrwalił reakcję wyłącznie na strumień wody prysznica, co jest bodźcem bardzo charakterystycznym, niemożliwym do odtworzenia podczas przeciętnego kontaktu z partnerem.
Zachęcam do lektury licznych artykułów dot. "zespół zakodowanych reakcji seksualnych" i "zespół Havelocka Ellisa".

Pozdrawiam!