Jak powinna wyglądać i ile powinna trwać gra wstępna?

Witam, mam pytanie: jak powinna wyglądać gra wstępna, na czym ona polega i ile powinna trwać? I czy kobieta podczas gry wstępnej powinna szczytować czy raczej nie? joanna
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,
Gra wstępna to faza pieszczot mająca na celu zwiększenie pobudzenia seksualnego i w rezultacie doprowadzenie do stosunku seksualnego. Czas trwania tej fazy oraz formy zachowań są sprawą indywidualną danej pary. W związku z czym nie sposób konkretnie odpowiedzieć na Pani pytania. Każda para ma własne "reguły" związane z grą wstępną.

Pozdrawiam serdecznie!