Problem z zadowoleniem partnerki z seksu

Witam mam 27lat 140kg wagi 185cm Mam problem w tym ze niepotrafie zadowolić partnerki (4lata)czyli nasz sex trwa około 2min....co zrobic aby przedłużyć stosunek???bardzo zle sie z tym czuje.moj członek w takcie stosunku ma 11cm czy to jest powód??z góry dziekuje za odp.

Aleksander Ropielewski

Szybkość osiągnięcia orgazmu nie jest zależna od rozmiaru penisa. Proszę wykonywać ćwiczenia wzmacniające mięśnie dna miednicy (mięsień odpowiadający za zatrzymanie moczu) oraz zwrócić się do urologa, który może wspomóc Pana farmakologicznie. Ponadto proszę stosować z partnerką długą grę wstępną i pozycje mniej stymulujące.

Magdalena StusiĹska

Wielkość członka jest niezależna od długości stosunku. W przypadku przedwczesnego wytrysku można pomyśleć o innych rodzajach pieszczot w stosunku do partnerki lub o wizycie u lekarza seksuologa.

Witam,

Po pierwsze: skąd wiesz, że nie potrafisz jej zadowolić? Po drugie: czy z poprzednimi partnerkami (jeśli były) miałeś podobnie? Długość członka raczej nie jest problemem. Są to raczej kwestie psychologiczne. Sposobów na wydłużenie stosunku jest wiele, np. robienie przerw w ruchach frykcyjnych, zmiana pozycji, masturbacja przed stosunkiem. Sporo jednak zależy od partnerki i jej podejścia do sprawy. Dobrze byłoby udać się do seksuologa.

Pozdrawiam