Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 0 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z erekcją u 24-letniego mężczyzny

Witam. Mam 24 lata i mam problem z erekcja podczas stosunku i nie wiem czym to jest spowodowane. W wieku 20 lat miałem operacje stulejki. Od pol roku spotykam się z dziewczyna.Zaczynam dopiero współżyć z nią. Jest to moja pierwsza partnerka seksualna. Gdy dochodzi do pieszczot mój członek zachowuje się tak jak należy lecz po pewnym czasie staje się wiotki, i opada. Nie mogę w pełni zadowolić swojej partnerki. Chciałbym się dowiedzieć w czym może tkwić problem ?
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Nie należy przedłużać gry milosnej, tylko dążyć do penetracji, jeśli lubrikacja jest dostateczna (tzw. stosunki androcentryczne).
Jeśli to nie wystarczy, to pozostaje wizyta u lekarza seksuologa. W Wielkopolsce nie powinno z tym być problemu.
Warto zaznaczyć, że problemy przy inicjacji są powszechne i rokowanie jest korzystne.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy