Problemy ze współżyciem i grą wstępną

Witam, Mam 23 lata. Dopiero od kilku miesięcy zacząłem regularne współżycie. Problem polega na tym,że gdy zaczynam grę wstępną z partnerką mój członek sztywnieje i zaraz opada a gdy próbuję wejść jest zbyt miękki. Masturbacja nie jest mi obca, nawet częsta. Czy to może być główny powód?

Gdy się ma partnerkę, to lepiej bardzo ograniczyć autoerotyzm (masturbację, pornografię). Energia jest jedna i partnerka ma "pierwszeństwo...
W czasie bliskości nie należy przedłużać gry miłosnej przed penetracją, na rozwijanie "ars amandi" przyjdzie czas później...
Warto wiedzieć, że początki rozpoczęcia współżycia nie są usłane różami, często bywają przejściowe trudności...
Jeśli poprawa będzie niezadowalająca, to pozostaje konsultacja lekarza seksuologa.
W Krakowie przyjmuje doświadczony katowicki specjalista, dr Adam Sipiński. Mam nadzieję, że poradzicie sobie, ale nie należy sie krępować wizyty u lekarza. Pozdrawiam. JW, seksuologia.com