Problemy z utrzymaniem wzwodu u 22-letniego chłopaka

Witam. Od rozpoczęcia współżycia seksualnego które trwa rok i jest to moja pierwsza partnerka mam czasem problem z utrzymaniem erekcji. Zdarza się to zarówno podczas masturbacji, gry wstępnej a nawet stosunku. Wystarczy chwila przerwy stymulacji penisa by tracił twardość. Często masturbuje się przy filmach porno. Mam 21 lat zdrowo się odżywiam, uprawiam sport więc podejrzewam podłoże psychologiczne(mam niską pewność siebie i samoocenę). Ciągle myślę też czy zaspokoję partnerkę i kontroluję wzwód

Dzień dobry!

Zawsze warto przeprowadzić kontrolne badania diagnostyczne, aby ocenić także ew. medyczne podłoże trudności z erekcją.
Prawdopodobnie jednak słusznie domyśla się Pan znaczenia nawyków masturbacyjnych, szczególnie w połączeniu z pornografią, a także zadaniowego podejścia do seksu, obniżonej pewności siebie, kontrolowania wzwodu i pesymistycznych myśli związanych ze współżyciem.
Właściwym kierunkiem jest psycholog seksuolog.

Pozdrawiam!