Jak leczyć problemy z erekcją?

Witam. Mam 24 lata, przez pare lat duzo sie masturbowalem przez co wycwiczylem nawyk silnego tarcia. Podczas stosunku z kobieta nie mam pelnej erekcji podczas zblizenia, erekcje poranne sa podczas gry wstepnej erekcje sa nawet dobre. 2 razy zazylem maxigre go ale nie pomogla. Czy da sie to jakos wyleczyc ?

Dzień dobry!

Nawyki masturbacyjne mogą ustępować stopniowo w miejsce nowych nawyków związanych ze współżyciem w związku. Często ten właśnie proces planuje się i kontroluje podczas terapii seksuologicznej, w dostosowaniu do konkretnej sytuacji, konkretnej osoby/ pary.

Pozdrawiam!