Problemy z erekcją u 29-latka

Witam Mam 29 lat i problemy z erekcją. Mój wzrost to 167cm przy wadze 85kg. Nie mam problemów z erekcją i osiągnięciem orgazmu podczas masturbacji, gdy oglądam film erotyczny., miewam sny erotyczne (rzadko) podczas których mam erekcję, osiągam wzwód poranny samoistnie lub z minimalną symulacją, lecz nie mam erekcji w ogóle kiedy jestem z kobietą, zarówno gdy jest to przygodny sex (a raczej jego próba) np w klubie jak i gdy jestem sam z kobiętą. Czy podniesienie testosteronu pomoże? Dziękuje

Dzień dobry!

Jeśli m.in. podczas masturbacji ocenia Pan erekcję jako prawidłową, prawdopodobnie oznacza to, że z punktu widzenia medycznego jest Pan osobą zdrową. Brak erekcji wyłącznie podczas kontaktu z partnerką wskazuje raczej na psychologiczne przyczyny trudności, np. stres, lęk, nawyki masturbacyjne itp.
Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie i warto wykonać badania diagnostyczne - np. hormonalne. Jednocześnie, oprócz konsultacji medycznej, warto rozważyć także podjęcie psychoterapii.

Pozdrawiam!