Problemy z osiągnięciem wzwodu u 21-latka

Witam Mam duży problem ze wzwodem. Z dziewczyną pieścimy się wiem ,że jest jej bardzo miło jednak u mnie jest brak żadnej reakcji. Fakt jest mi bardzo miło jednak w ogóle mnie to nie podnieca, nawet jak mnie dotyka w miejscach intymnych czy pociera pośladkami o członka, to dalej nie jestem wstanie osiągnąć wzwod Jestem prawiczkiem i mam 21 lat, co może być przyczyną? Moja praca ma tryb siedzący, może to ma jakiś wpływ? Dieta?

Proponuję skorzystać z konsultacji lekarza seksuologa.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Dzień dobry!

Istotne, czy ma Pan samoistne wzwody nocne i poranne? Czy osiąga Pan erekcję podczas masturbacji? Czy reaguje Pan na inne bodźce, np. scenę erotyczną w filmie? Czy i jak często dotąd masturbował się Pan i/ lub oglądał filmy pornograficzne?

Pozdrawiam!