Zanik erekcji po grze wstępnej

Witam mam problem podczas stosunku mianowicie chodzi o to ze podczas gry wstepnej penis robi sie twardy ale gdy dochodzi do calkowitego zblizenia robi sie wiotki i nawet juz go nie moge pobudzic poprostu opada calkowicie nie wiem czemu sie tak dzieje wczesnej jak sie kochalem nie mialem takiego problemu wszystko bylo git to znaczy gdy sie zaczynala gra wstepna to penis stal i byl twardy asz do samego konca czyli do wytrysku a teraz po grze wstepnej jest wiotki i nawet nie moge zaloazyc gumki

Problem wymaga diagnostyki, dla ustalenia postępowania. W Krakowie (i w Katowicach) przyjmuje dr Adam Sipiński, lekarz specjalista seksuolog.
Proponuję nie próbować samoleczenia i zażywania "suplementów". Pozdrawiam. JW, Poznań. blog seksuologia com.

To wynik stresu przed sytuacją która już się zdarzyła i obawa że może się powtórzyć. Wszystko tkwi w psychice. W tym znerwicowanym i pełnym oczekiwań świecie takie sytuacje są bardzo częste. Leki z grupy sulodeksydu rozwiążą sprawę i byćmoże zastosowane doraźnie, przejściowo pozwolą uwierzyć w swoje możliwości.