Problem ze wzwodem i orgazmem podczas stosunku z partnerką

Witam, Mam problem ze wzwodem. Od jakiegos czasu podczas stosunku z moja partnerka nie moge osiagnac orgazmu. Podczas pieszczot, pocalunkow wszystko jest w porzadku, osiagam wzwod, ale kiedy dochodzi do stosunku, po kilku minutach opada i nie moge osiagnac orgazmu. Nie sluza tez przerwy na zmiane pozycji. Zdarza mi sie masturbowac 2 razy w tygodniu lub czasami czesciej. Podniecaja mnie kobiety w rajstopach i ponczochach i przy masturbacji ogladalem tego typu porno. Co robic?

Problemy ze wzwodem, jeśli się utrzymują, wymagają konsultacji lekarza seksuologa.
Taka konsultacja jest osiągalna w Toruniu i pobliskiej Bydgoszczy.
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl